Górska Polana

Opis działki

Działki budowlane na nowym osiedlu Górska Polana, znajdującym się w Górsku/ Czarne Błoto gmina Zławieś Wielka. Miejsce szczególnie nadające się dla osób doceniających dobrą lokalizację, szybki dojazd drogą asfaltową, przestrzeń i przyrodę. Idealny teren pod budownictwo jednorodzinne, otoczony lasem z trzech stron, położony równolegle do trasy Toruń-Bydgoszcz, obok drogi krajowej 80. Do Torunia - 7 min, Bydgoszcz – 30 min, kościół i szkoła – 2 min, stacja paliw – 1 min, Polomarket – 3 min.

Osiedle Górska Polana składa się z dwóch części, każda po 16 działek oddzielonych od siebie pasem zieleni. Energia elektryczna jest dostępna z nowo wybudowanej linii kablowej. Jest realizowana decyzja o budowie drogi gminnej od skrzyżowania wzdłuż granicy osiedla do Czarnego Błota. W okresie 2-3 lat ma powstać wodociąg a potem kanalizacja. Gazociąg w zależności od zainteresowania właścicieli działek.

Działki o bardzo dobrych proporcjach, profesjonalnie przygotowane zarówno od strony urbanistycznej jak i prawnej. Działki z dużym potencjałem wzrostu wartości - lokalizacja przy lesie, szybki dojazd droga asfaltową do Torunia. Należy zauważyć, że czas dojazdu do centrum Torunia dla tego osiedla jest taki sam jak dla dzielnicy Wrzosy, ale korzyścią jest tutaj ok. 3 krotnie niższa cena za działkę niż za działkę na Wrzosach.

Są też działki tańsze w innym miejscu, w Leśnej Dolinie.
Szczegóły: www.dzialkitorun.com.

Lokalizacja
Miejscowość Górsk/Czarne Błoto
Województwo Kujawsko-pomorskie
Powiat Toruński
Gmina Zławieś Wielka
Informacje podstawowe
Powierzchnia działki w m2 od 916 do 1258
Kształt działki prostokąt
Ukształtowanie płaska, falista, częściowo zalesiona
Przeznaczenie działki budowlana
Podstawa prawna zabudowy warunki zabudowy
Forma własności własność
Cena ofertowa zł/działka od 125000 zł do 249000 zł
Uwaga Cena zawiera udział w drodze wewnętrznej
Informacje uzupełniające
Media energia
Przyłącza woda
Odległości sklep - 500 m, szkoła - 1 km, kościół - 1 km, stacja benzynowa - 1km
Komunikacja PKS
Inne W przyszłym roku będzie budowana droga publiczna od skrzyżowania do Czarnego Błota wzdłuż prawej granicy osiedla.
Inne
Koncepcja zagospodarowania tak
Nr działki w opisie poniżej wg wizualizacji
UWAGA: Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do współpracy, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66. par. 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta i cena działek może ulec zmianie.
W przypadku poważnego zainteresowania klienta określoną działką, klient otrzymuje emailowe potwierdzenie rezerwacji działki, ceny i okresu rezerwacji.
Kontakt - email: pn@bukowa.com, tel. 601 641 783